Paslaugos

Savo klientams siūlome šias paslaugas

   Išmaniosios eismo valdymo sistemos

   Eismo šviesoforų valdymo sistemos

   Automobilių stovėjimo aikštelių valdymo sprendimai

   Elektromobilių įkrovimo stotelės

   Kelių ženklinimas, infrastruktūra ir priežiūra

   Kitos eismo saugos priemonės

Eismo šviesoforų valdymo sistemos

Šviesoforai

Tai ne tik raudona, geltona ir žalia šviesos. Po šiais signalais slypi sudėtingos technologijos. UAB „Saugus eismas“ tiekia visą LED šviesoforų spektrą tokių gamintojų kaip Swarco ar Dialight Garufo, kurie yra pirmaujantys Europos rinkoje.

Šviesoforų valdikliai

UAB „Saugus eismas“ tiekia šviesoforų valdiklius. Nesvarbu ar nedidelėse sankryžose, ar itin sudėtingose eismo valdymo sistemose – mūsų tiekiami šviesoforų valdikliai yra universalūs eismo valdymo įrenginiai, vykdantys ne tik šviesoforų šviesos šaltinių perjungimo funkcijas, bet ir galintys rinkti duomenis apie eismą bei valdyti eismo srautus su indukciniais, infraraudonųjų spindulių ir video-jutikliais. Jie nesudėtingai integruojami į jau veikiančias sistemas ir gali būti bet kada plečiami, pvz., jei reikia papildomai įdiegti kitokio tipo valdymą ar viešojo transporto prioritetą. Speciali programinė įranga įgalina operatorius ir aptarnaujantį personalą efektyviai valdyti ir remontuoti valdiklius, perkonfigūruoti juos, atlikti diagnostiką.

Šviesoforų nuotolinio stebėjimo ir valdymo sistema MCTS

MCTS stebėjimo sistema užtikrina efektyvų ir nebrangų nuotolinį sankryžų veikimo stebėjimą ir valdymą per laidines ar belaides (GPRS) duomenų perdavimo priemones. Taip yra didinamas eismo saugumas laiku ir teisingai pastebint gedimus ar problemas ir greičiau jas pašalinant.

Eismo Jutikliai

Tik tiksli informacija apie eismo srautus ir kokybės rodiklius suteikia galimybę tiksliai juos valdyti. UAB „Saugus eismas“ siūlo įvairius produktus duomenų apie eismo būklę surinkimui. Kartu su įprastais indukciniais kilpiniais jutikliais, montuojamais asfalte, mes siūlome virš kelio dangos montuojamus jutiklius bei bevielius jutiklius, taip pat video jutiklius (veikiančius vaizdų apdorojimo principais) kurie yra skirti eismo duomenų rinkimui ir srautų valdymui individualiose sankryžose bei problemų identifikavimui magistraliniuose keliuose ir tuneliuose. Net kai apšviestumas pakankamai mažas, šių jutiklių rodmenų rezultatų patikimumas yra didelis. Tokie jutikliai, perduodant vaizdus į eismo valdymo centrą, tarnauja ir kitiems tikslams – saugumui bei makro-reguliavimui.

  

Pėsčiųjų valdymo sistemos

Pėsčiųjų eismo valdymui siūlome žalio šviesoforų signalo iškvietimo pėstiesiems mygtukus.

Kitos išmaniosios eismo valdymo sistemos

Automobilių vidutinio greičio matavimo sistema „SafeZone“ su automatinio automobilių registracijos numerių atpažinimo (ANPR) vaizdo kamerų technologija

Darbo principas:

Visiems automobiliams kirtus sistemos ANPR vaizdo kamerų stebimą kelio atkarpą, SafeZone sistema skaičiuoja vidutinį automobilių greitį nuvažiuotą toje kelio atkarpoje ir užtikrina patikimą automobilių greičio kontrolę. Fiksuojamos tik tų automobilių nuotraukos, kurie viršija nustatytą greitį galiojantį toje kelio atkarpoje. Viršijusių leistiną greitį automobilių nuotraukos siunčiamos į sistemos centrinį kompiuterį nuotoliniu būdu 3G ar fiksuoto ryšio priemonėmis. SafeZone sistema matuoja greitį nuo 30 km/h iki 230 km/h. Sistema gali aptarnauti kelius su keliomis eismo juostom ir užtikrina patikimą vidutinio greičio matavimą miestų, užmiesčių ir magistraliniuose keliuose. Minimalus stebimo kelio atkarpos ilgis – 75 m.

Vairuotojų informacinės sistemos

Vairuotojų informacinės sistemos padeda valdyti ir optimizuoti transporto srautus. Tikslingai ir operatyviai parinkta informacija nukreipia ir skirsto transporto srautus bei didina bendrą pralaidumą. UAB „Saugus eismas“ šiai sričiai siūlo didelę gamą intelektualių sprendimų.

Kelių ženklinimas, infrastruktūra ir priežiūra

Kelio metalinių apsauginių atitvarų sistemų įrengimas

Kelio ženklų įrengimas ir kitos eismo saugumą gerinančios priemonės

Kelio ženklai ir

 • Apsauginiai atitvarai
 • Greičio mažinimo kalneliai
 • Ratų atmušėjai
 • Šviesą atspindintys stulpeliai
 • Apsaugines pėsčiųjų tvorelės

Kelių dangos ženklinimas dažais ir polimerinėmis medžiagomis

 • Keliai ir gatvės
 • Automobilių stovėjimo aikštelės
 • Pėsčiųjų perėjos
 • Pėsčiųjų ir dviračių takai
 • Aerodromų takai

Apšvietimo sistemų įrengimas ir priežiūra

Kelių, gatvių, pėsčiųjų perėjų ir automobilių stovėjimo aikštelių apšvietimo sistemų įrengimas

Elektromobilių įkrovimo stotelės

Pramonės ir tyrimų institutai šiuo metu itin stipriai dirba norėdami sukurti transporto priemones, nenaudojančias iškastinio kuro ir neišmetančias CO2 dujas.

Mes siūlome integruotas Elektromobilių baterijų įkrovimo stoteles, turinčias įvairias mokėjimo už paslaugas funkcijų. Šios Elektromobilių baterijų įkrovimo stotelės negadina gatvių ir aikštelių infrastruktūros vientisumo ir puikiai dera prie aplinkos.

Kitos eismo saugos priemonės

Įrengiame

 • Lanksčius signalinius stulpelius
 • Greičio mažinimo kalnelius (gulinčius policininkus)
 • Kelių atšvaitus

Saulės elektrinės

informacija ruošiama…